Canlı Destek
Bize Ulaşın
Whatsapp Hattımız

Sıkça Sorulan Sorular

Misafirlerimizin en çok sordukları soruları sizler için bir araya getirdik.

Sitemizin alt kısımında ETBİS bulunmaktadır. Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulan bilgi sistemidir. QR kodu okutarak ve üzerine tıklayarak firmamıza ait bilgilerimizi görebilirsiniz. Bunun dışında resmi evraklar kısmında firmamıza ait belgeleri görebilirsiniz. Veya İnstagram üzerinden veya google sayfamızdan hakkımızda yapılan yorumları görebilirsiniz.
 

tatilkalkanı.com olarak sadece konaklama hizmetimiz bulunmaktadır. Yemek, transfer ve ulaşım hizmetleri siz değerli misafirlerimize aittir.

Villalarımızın ve Apartlarımızın içerisinde mutfak bulunmaktadır. Gıda alışverişi yaparak villa/apart içerisinde yemek ihtiyacınızı kendiniz de karşılayabilirsiniz veya villa/apart çevresinde bulunan restoranlardan paket servis ile villanıza/apartınıza yemek siparişleri verebilirsiniz.

Villalarımızda veya apartlarımızda minimum konaklama günü bulunmaktadır. Bu minimum konaklama gününün altında konaklama sağlandığı zaman ekstra temizlik ücreti taleb ediliyor. Birde her villamızın ve apartımızın girişte alınan hasar depozitosu bulunmaktadır. Hasar depozitonuz çıkış gününüzde villada veya apartta kırık, zayi vb. gibi durumlar oluşmaması durumunda iadesi yaoılmaktadır.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Kalite, her işin bir parçasıdır. Firmamızın önceliği siz değerli misafirlerimize güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Villaları Yerinde Gördük

Ekibimiz, portföyümüzde yer alan tatil evlerin tamamının bilgilerini eksiksiz olarak aldıktan sonra resim çekimi yapıp size portföyümüzü tüm artı ve eksi yönleriyle sunar.

7/24 Destek hattı

Kaliteli çalışma prensibimiz ile zor durumlarda, acil ve etkili çözüm yöntemlerini tercih eden firmamız, huzurlu bir tatil için istediğiniz çözümleri, pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Uygun Fiyatlar

Türkiye'nin muhteşem tatil kentleri Ege ve Akdeniz'in muazzam deniz manzarası altında konumlandırılmış villalarında, zevkinize ve bütçenize uygun fiyatlar ile tatil yapma şansını elde edebilirsiniz.