Canlı Destek
Bize Ulaşın
Whatsapp Hattımız

Hakkımızda

tatilkalkanı.com olarak  müşteri memnuniyeti ile villa ve apart kiralama sektöründe lider konuma ulaşmayı hedefleyen bir firmayız. Geleneksel tatil anlayışından çok uzakta, konforun ön planda olduğu bir tatil konseptini benimsemiş her tatilcinin istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak hareket ederek, kişiye özel konaklama hizmeti, sıradan ve alışılmış tatil anlayışından sıkılan, daha özel bir deneyim arayan tüm misafirlerimize isteklerini karşılayabilecek seçenekler sunmak için çabalıyoruz. Aileler, balayı çiftleri, geniş arkadaş grupları ya da lüks bir tatil deneyimi arayan misafirlerimiz için yüzlerce seçkin villa ve apartlara  saniyeler içerisinde ulaşma olanağı sunmaya çalışıyoruz. Tüm ekibimizle işimizin zorluklarının ve bize yüklediği sorumlulukların bilincinde olarak yurt içinden ve yurt dışından gelen tatilcilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye hazırız. 
Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, %100 müşteri ve çözüm ortaklığı memnuniyetinin yanı sıra, yarattığımız farkın hizmet öncesi ve sonrasında da sizlerde iz bırakacağımıza inanıyoruz. 
 
Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Kalite, her işin bir parçasıdır. Firmamızın önceliği siz değerli misafirlerimize güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Villaları Yerinde Gördük

Ekibimiz, portföyümüzde yer alan tatil evlerin tamamının bilgilerini eksiksiz olarak aldıktan sonra resim çekimi yapıp size portföyümüzü tüm artı ve eksi yönleriyle sunar.

7/24 Destek hattı

Kaliteli çalışma prensibimiz ile zor durumlarda, acil ve etkili çözüm yöntemlerini tercih eden firmamız, huzurlu bir tatil için istediğiniz çözümleri, pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Uygun Fiyatlar

Türkiye'nin muhteşem tatil kentleri Ege ve Akdeniz'in muazzam deniz manzarası altında konumlandırılmış villalarında, zevkinize ve bütçenize uygun fiyatlar ile tatil yapma şansını elde edebilirsiniz.