Canlı Destek
Bize Ulaşın
Whatsapp Hattımız

Covid-19 Bilgilendirme

Covid-19 hem ülkemizde hem de tüm dünyada görülen salgın nedeniyle zor günlerden geçmekteyiz. tatilkalkanı.com olarak misafirlerimizin her daim keyifli ve huzurlu bir tatil sağlaması için gereken her şeyi yapıyoruz.

Her zaman müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan politikalarımız ile bu dönemde de her zaman olduğu gibi sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Villalarımızın hazırlanışından farklı dezenfeksiyon kurallarına kadar her noktada sağlığınızı ve memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Sağlıklı bir tatil geçirmeniz için gereken her türlü önlemi aldığımız kiralık villalarımızda kalkandakirala.com güvencesi ile konaklarken, tatil danışmanınız sadece bir telefon uzağınızda, her zaman yanınızda olacak.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Kalite, her işin bir parçasıdır. Firmamızın önceliği siz değerli misafirlerimize güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Villaları Yerinde Gördük

Ekibimiz, portföyümüzde yer alan tatil evlerin tamamının bilgilerini eksiksiz olarak aldıktan sonra resim çekimi yapıp size portföyümüzü tüm artı ve eksi yönleriyle sunar.

7/24 Destek hattı

Kaliteli çalışma prensibimiz ile zor durumlarda, acil ve etkili çözüm yöntemlerini tercih eden firmamız, huzurlu bir tatil için istediğiniz çözümleri, pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Uygun Fiyatlar

Türkiye'nin muhteşem tatil kentleri Ege ve Akdeniz'in muazzam deniz manzarası altında konumlandırılmış villalarında, zevkinize ve bütçenize uygun fiyatlar ile tatil yapma şansını elde edebilirsiniz.